Czarne książki w urodzinowym konkursie „Chiduszu”

Zapraszamy do konkursu, w którym można wygrać jedną z książek wydawnictwa Czarne: Polanim, Birobidżan, Polacos, Dzieci nie płakały, Przecież ich nie zostawię oraz Czas odnaleziony.

 

jak wziąć udział w konkursie?

Wystarczy zrobić zdjęcie urodzinowego numeru „Chiduszu” (8/2019) i zamieścić je w komentarzu do konkursowego wpisu na naszym facebookowym profilu bądź wysłać mailowo na adres: office@chidusz.com. Wraz ze zdjęciem prosimy o informację, którą z książek chcieliby Państwo otrzymać ( jeden z trzech egzemplarzy Polanim, bądź egzemplarz książki: Birobidżan, Polacos, Dzieci nie płakały, Przecież ich nie zostawię, Czas odnaleziony). Nasza redakcja wyłoni autorów najciekawszych zdjęć, którzy otrzymają książki. Na zdjęcia czekamy do 30 października 2019 roku. Wszystkie fotografie opublikujemy na naszym facebookowym profilu dzień później, 31 października. Wtedy też podamy informację, kto wygrał książki.

 

wydawnictwo-czarne-ksiazki-konkurs-polanim-przewrocka

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie!

 

Biorąc udział w konkursie wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie przez Fundację Żydowską „Chidusz” danych osobowych koniecznych do przeprowadzenia konkursu (w tym adresu do wysyłki w przypadku wygrania książki). Wysyłając zdjęcie wyrażają Państwo zgodę na publikację fotografii oraz imienia (bądź wskazanego przez Państwa pseudonimu) na profilu facebookowym magazynu „Chidusz”. Jeden uczestnik może wygrać jedną książkę. Książki wysyłamy na terenie Polski listem ekonomicznym, nierejestrowanym. W przypadku zagubienia przesyłki przez operatora pocztowego, nie ma możliwości wysłania kolejnego egzemplarza. Przed wysłaniem do nas zdjęcia prosimy się upewnić, że są Państwo jego autorem bądź mają Państwo prawa autorskie do fotografii. Prosimy, aby nie wysyłać adresów do wysyłki wraz ze zdjęciem – poprosimy o nie dopiero po zakończeniu konkursu. Jeżeli zasady konkursu są niezrozumiałe, zapraszamy do kontaktu: office@chidusz.com.