Darmowa prenumerata dla bibliotek i instytucji kultury

Fundacja Żydowska Zakończyła nabór instytucji kultury do V EDYCJI projektu bezpłatnej prenumeraty magazynu żydowskiego „Chidusz” w 2020 roku. W programie mogą wziąć udział tylko te instytucje, które nawiązały kontakt z fundacją przed 26 stycznia 2020 roku. kolejny nabór rozpocznie się w grudniu 2020 roku – zapraszamy!    

Mając świadomość ograniczeń finansowych i trudnych wyborów, jakich muszą dokonywać Państwo zaopatrując swoje instytucje w nowości wydawnicze, proponujemy bezpłatną roczną prenumeratę naszego magazynu, z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata.

Sponsorem projektu bezpłatnej prenumeraty jest firma PITax.pl Łatwe Podatki.

Co zrobić, aby otrzymać darmową prenumeratę?

Umieszczenie na stronie swojej instytucji w stałym miejscu bezpośredniego odnośnika do strony PITax.pl jest jedynym wymaganym krokiem do tego, aby otrzymać darmową prenumeratę „Chiduszu”. Odnośnik musi pozostać na stronie przez cały okres bezpłatnej prenumeraty pisma. Link może mieć formę tekstową bądź graficzną, można umieścić go na stronie głównej bądź podstronie (np. w dziale darczyńcy/sponsorzy/linki). Może być on więc np. w takiej formie jak na stronie Muzeum POLIN, w formie graficznej jak np. na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu Zdroju, bądź w jakiejkolwiek innej, odpowiedniej dla danej witryny. To zależy tylko i wyłącznie od osób zarządzających stroną. Linków nie można umieszczać w serwisach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, Twitter, etc.).

Oferta bezpłatnej prenumeraty nie ma w sobie żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych zobowiązań, które będzie trzeba podjąć. Nigdy też nie przemieni się w płatną prenumeratę, chyba że prenumeratorzy wyrażą taką chęć. Przekonało się o tym już wiele instytucji kultury biorących udział w programie w poprzednich latach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: office@chidusz.com 

Poniżej prezentujemy (niekompletną) mapę instytucji biorących udział w programie. Serdecznie zapraszamy do programu!