Darmowa prenumerata dla bibliotek i instytucji kultury

Fundacja Żydowska „Chidusz” z radością zaprasza instytucje kultury do projektu bezpłatnej prenumeraty magazynu żydowskiego „Chidusz”. W grudniu 2017 roku rozpoczęła się już druga edycja programu.

Mając świadomość ograniczeń finansowych i trudnych wyborów, jakich muszą dokonywać bibliotekarze i pracownicy instytucji kultury zaopatrujący swoje instytucje w nowości wydawnicze, proponujemy bezpłatną roczną prenumeratę naszego magazynu, z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata.

Sponsorem projektu bezpłatnej prenumeraty dla bibliotek i instytucji kultury jest firma PITax.pl Łatwe Podatki.

Umieszczenie na stronie instytucji w stałym miejscu bezpośredniego odnośnika do strony PITax.pl jest jedynym wymaganym krokiem do tego, aby otrzymać darmową prenumeratę „Chiduszu” na 2018 rok. Odnośnik musi pozostać na stronie przez cały okres bezpłatnej prenumeraty pisma. Link może mieć formę tekstową bądź graficzną, można umieścić go na stronie głównej bądź podstronie (np. w dziale darczyńcy/sponsorzy).

Oferta bezpłatnej prenumeraty nie ma w sobie żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych zobowiązań, które będzie trzeba podjąć. Nigdy też nie przemieni się w płatną prenumeratę, chyba że dana instytucja wyrazi taką chęć. Przekonało się o tym już wiele bibliotek i instytucji kultury biorących udział w programie w 2017 roku.

Zainteresowanych prosimy o maila na adres: redakcja @ chidusz . com 

Poniżej prezentujemy (niekompletną) mapę miejsc, gdzie można w 2017 roku czytać „Chidusz” za darmo: