Roczna prenumerata obejmuje dziesięć numerów w języku polskim

Wysyłka krajowa:

    • 89 zł – ekonomiczny list nierejestrowany (przy przedłużeniu na kolejny rok: 79 zł)
    • 99 zł – priorytetowy list nierejestrowany (przy przedłużeniu na kolejny rok: 89 zł)

Wysyłka zagraniczna:

    • 230 zł – wysyłka priorytetowym listem ekonomicznym (przy przedłużeniu na kolejny rok: 220 zł)

Wersja elektroniczna:

  • 50 zł – wysyłka e-mailem (epub + mobi)

 

Aby zamówić prenumeratę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres office@chidusz.com – w odpowiedzi prześlemy informację o płatności. W mailu prosimy zawrzeć adres wysyłki oraz informację, od którego numeru chcą Państwo rozpocząć prenumeratę (możliwe jest rozpoczęcie od wybranych numerów archiwalnych). Uwaga: wysyłkę „Chiduszu” obsługuje drukarnia Standruk z Lublina. Dokonując opłaty za prenumeratę papierową wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie Państwa danych adresowych (wyłącznie w celach wysyłki) przez Fundację Żydowską „Chidusz” oraz drukarnię Standruk z Lublina.

 

Na każdą wiadomość postaramy się odpowiedzieć w przeciągu tygodnia. Przesyłki nadawane są (po zaksięgowaniu wpłat na konto fundacji) tylko raz w tygodniu. Prosimy o cierpliwość i dziękujemy za wyrozumiałość. 

 

 

 


Bieżące wydania „Chiduszu” w cenie 9 zł można kupić w Empikach na terenie całego kraju. Wersja mobilna magazynu dostępna jest w serwisie publio.pl.

Bieżący numer można również zamawiać mailowo pod adresem office@chidusz.com w cenie 15 zł (krajowy priorytetowy list nierejestrowany). Wysyłka zagraniczna: 25 zł (priorytetowy list nierejestrowany).

Ponadto „Chidusz” dostępny jest w wielu bibliotekach i instytucjach kultury na terenie całego kraju.

Numery archiwalne

Wybrane archiwalne artykuły publikowane są na naszej stronie, a dostęp do nich jest darmowy. Na końcu każdego artykułu znajduje się link odsyłający do innych tekstów z danego numeru. 

Sprzedaż numerów archiwalnych:

Z lat 2013-2017 nie są dostępne żadne numery archiwalne.

Z lat 2018-2021 dostępne są wszystkie numery archiwalne. Koszt pojedynczego egzemplarza: 20 zł (krajowy list polecony) bądź 35 zł (zagraniczny list polecony). Koszt dwóch lub trzech egzemplarzy (dowolnych numerów): 27 zł (krajowy list polecony) bądź 64 zł (zagraniczny list polecony).

 

Komplet numerów z jednego rocznika (2018 – 2020): 80 zł (krajowy list polecony) bądź 170 zł (przesyłka kurierska/pocztowa zagraniczna). 

Wydanie anglojęzyczne „Chiduszu” z 2018 roku: 30 zł (krajowy list polecony), 50 zł (zagraniczny list polecony). E-book (epub + mobi) anglojęzycznego „Chiduszu” z 2018 roku: 20 zł.

 

Przy przedłużeniu prenumeraty papierowej na kolejny rok jej koszt pomniejszany jest o 10 zł. Podobnie w przypadku zamówień roczników archiwalnych – jeśli częścią zamówienia jest prenumerata, jej koszt pomniejszany jest o 10 zł. 

 

W sprawie zamówień prosimy o kontakt pod adresem: office@chidusz.com