Prenumerata

Roczna prenumerata kosztuje 79 zł i obejmuje dziesięć numerów w języku polskim (wysyłka zwykłym listem ekonomicznym). Wysyłka krajowa listem priorytetowym kosztuje 99 zł. Jeżeli w 2019 roku zostanie wydany numer w języku angielskim, prenumeratorzy otrzymają go za darmo. Przy większych zamówieniach (minimum trzy prenumeraty) – koszt każdej z nich wynosi 70 zł. Prenumerata z wysyłką zagraniczną (list ekonomiczny): 215 zł (Europa + Izrael) oraz 270 zł (poza Europę). Wysyłka zagraniczna listem priorytetowym: 260 zł (Europa + Izrael) oraz 300 zł (poza Europę).

Aby zamówić prenumeratę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres office@chidusz.com – w odpowiedzi prześlemy informację na temat płatności. W mailu prosimy zawrzeć adres wysyłki oraz informację, od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata.


Bieżące wydania „Chiduszu” można kupić w synagodze Pod Białym Bocianem przy ulicy Włodkowica 9 we Wrocławiu, Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, Muzeum POLIN, JCC Kraków, księgarni Austeria i Jarden na krakowskim Kazimierzu – w cenie 9 zł (polskie) i 30 zł (angielskie).

Pojedyncze numery można również zamówić mailowo pod adresem office@chidusz.com w cenie 15 zł (w języku polskim), oraz 30 zł (w języku angielskim). Z wysyłką do Unii Europejskiej: 20 zł (wydanie polskie) 40 zł (wydanie angielskie). Poza UE: 30 zł (wydanie polskie) i 50 zł (angielskie).

„Chidusz” jest również dostępny w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju oraz sieci bibliotek i instytucji kultury. Wersja mobilna magazynu dostępna jest w serwisie publio.pl.

Numery archiwalne

Artykuły z archiwalnych numerów systematycznie publikowane są na naszej stronie, a dostęp do nich jest darmowy. Na końcu każdego artykułu znajduje się link odsyłający do innych tekstów z danego numeru.

W sprawie zamówień wydań papierowych prosimy o kontakt na adres: office@chidusz.com (cena jednostkowych egzemplarzy zależy od stanu magazynowego).

Z lat 2013-2015 nie są dostępne żadne numery archiwalne.

Z lat 2016-2017 dostępne są wybrane numery archiwalne (prosimy o zapytania e-mailowo). W Centrum Informacji Żydowskiej na pierwszym piętrze synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu wybrane numery można kupić za 5 zł (sztuka).

W zależności od wielkości zamówienia zmienia się cena kosztów przesyłki pocztowej.

Życzymy przyjemnej lektury!