Prenumerata

Roczna prenumerata kosztuje 89 zł i obejmuje dziesięć numerów w języku polskim (wysyłka zwykłym listem ekonomicznym). Wysyłka krajowa listem priorytetowym: 99 zł. Jeżeli w 2019 roku zostanie wydany numer w języku angielskim, prenumeratorzy otrzymają go za darmo. Przy większych zamówieniach (minimum trzy prenumeraty) – koszt każdej z nich wynosi 80 zł. Prenumerata z wysyłką zagraniczną (list ekonomiczny priorytetowy): 230 zł. Wysyłka zagraniczna listem poleconym priorytetowym: 290 zł.

Aby zamówić prenumeratę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres office@chidusz.com – w odpowiedzi prześlemy informację na temat płatności. W mailu prosimy zawrzeć adres wysyłki oraz informację, od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata.

Przedłużenie prenumeraty krajowej (ekonomicznej) na kolejny rok kosztuje 79 zł.


Bieżące wydania „Chiduszu” można kupić w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie, Muzeum POLIN, JCC Kraków, księgarni Austeria i Jarden na krakowskim Kazimierzu – w cenie 9 zł (polskie) i 30 zł (angielskie). Uwaga! Chwilowo nie działa sklep w synagodze Pod Białym Bocianem we Wrocławiu.

Pojedyncze numery można również zamówić mailowo pod adresem office@chidusz.com w cenie 15 zł (w języku polskim), oraz 30 zł (w języku angielskim). Wysyłka zagraniczna (ekonomiczna, priorytetowa): 25 zł (wydanie polskie), 40 zł (wydanie angielskie) bądź polecona priorytetowa: 35 zł (wydanie polskie) i 50 zł (angielskie).

„Chidusz” jest również dostępny w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju oraz sieci bibliotek i instytucji kultury. Wersja mobilna magazynu dostępna jest w serwisie publio.pl.

Numery archiwalne

Artykuły z archiwalnych numerów systematycznie publikowane są na naszej stronie, a dostęp do nich jest darmowy. Na końcu każdego artykułu znajduje się link odsyłający do innych tekstów z danego numeru.

W sprawie zamówień wydań papierowych prosimy o kontakt na adres: office@chidusz.com

Z lat 2013-2014 nie są dostępne żadne numery archiwalne.

Z 2015 roku dostępne są wybrane egzemplarze w cenie 50 zł za sztukę.

Z lat 2016-2019 dostępne są wszystkie numery archiwalne. Koszt jednego pojedynczego egzemplarza wraz z wysyłką ekonomiczną na terenie Polski wynosi 15 zł (30 zł przesyłka ekonomiczna zagraniczna).

Komplet numerów z 2018 roku kosztuje 60 zł (wraz z ekonomiczną wysyłką na terenie Polski) bądź 120 zł (wysyłka ekonomiczna zagraniczna). 

Komplet numerów z 2017 roku kosztuje 80 zł (wraz z ekonomiczną wysyłką na terenie Polski) bądź 140 zł (wysyłka zagraniczna ekonomiczna). 

Komplet numerów z 2016 roku kosztuje 100 zł (wraz z ekonomiczną wysyłką na terenie Polski) bądź 160 zł (wysyłka zagraniczna ekonomiczna). 

Komplet numerów z lat 2016 – 2018 kosztuje 200 zł (wraz z ekonomiczną wysyłką na terenie Polski) bądź 300 zł (wysyłka zagraniczna ekonomiczna).

Przy zakupie kompletu numerów z lat  2016-2018 cena (podstawowej) rocznej prenumeraty wynosi 50 zł. 

Przy zakupie kompletu numerów z 2017 bądź 2018 roku cena (podstawowej) rocznej prenumeraty wynosi 60 zł. 

 

Przy zamówieniu dwóch kompletów 10% zniżki, przy zamówieniu 3 i więcej 20%.

 

Życzymy przyjemnej lektury!

 


rodzaj zamówienia
rodzaj zamówienia