Wygraj książkę “Drzewo życia” Chavy Rosenfarb

Niedawno pojawiła się w księgarniach książka Havy Rosenfarb “Drzewo życia”, pierwszy tom opowieści o czasach okupacji i getta w Litzmannstadt, o życiu artystów żydowskiej Łodzi,którego częścią była Chava Rosenfarb. Książka została wydana w języku jidysz w 1972 roku, później w wersji angielskiej w 1985 roku, wreszcie doczekała się tłumaczenia na język polski.

Mamy do rozdania dwa egzemplarze tej książki. Jak je zdobyć?

Pierwszy egzemplarz rozdamy w Centrum Informacji Żydowskiej przy Włodkowica 9 we Wrocławiu. Złóż zamówienie przynajmniej za 20 zł między 22 lipca a 22 sierpnia. Napisz na odwrocie paragonu swój e mail (albo numer telefonu) i przekaż go baristom. 23 sierpnia wylosujemy 1 osobę, która otrzyma książkę. Odbiór nagrody wraz z darmową kawą w naszej kawiarni.

Drugi egzemplarz rozdamy na naszym profilu na Facebooku. Wystarczy, że pomiędzy 22 lipca a 22 sierpnia polubisz nasz konkursowy post [kliknij tutaj], skomentujesz go (jakkolwiek), udostępnisz na swojej ścianie i zaprosisz przynajmniej 4 osoby do polubienia naszego profilu. Losowanie nagrody 23 sierpnia. Odbiór osobisty z darmową kawą w naszej kawiarni (możemy też wysłać książkę tradycyjną pocztą).

Zapraszamy serdecznie do konkursu!