Żywa Biblioteka we Wrocławiu 10 – 11 czerwca

żywa-biblioteka-wrocław-dialog-grozi-zrozumieniem-mediateka-wroclaw-chidusz-magazyn-zydowski-prasa-zydowska

Zapraszamy wszystkich do przestrzeni, gdzie nie ma niewłaściwych pytań, gdzie każdy ma prawo być taki, jaki jest, gdzie zdobywamy się na odwagę rozmowy w cztery oczy z kimś, kogo nie znamy.

Dziś, być może bardziej niż kiedyś, potrzeba nam wszystkim, również organizator[k]om, wolontariusz[k]om Żywym Książkom, spotkać się razem, otworzyć, słuchać, milczeć, uczyć się nie oceniać i rozumieć, akceptować.

Żywe Książki, które zaprosiliśmy w tym roku na Półkę [niektórych jeszcze poszukujemy] to: Ateista, Anorektyczka/Bulimiczka, Były Więzień, Dziewczyna z Krymu, Feministka, Freeganin, Gej, Hindus, Osoba z HIV, Katolik, Lesbijka, Mama geja, Muzułmanin, Muzułmanka, Niemiec, Osoba Chora na depresję, Osoba Ciemnoskóra, Osoba Głuchoniewidoma, Osoba Która wyszła z uzależnienia, Rodzina niesłysząca, Osoba Transseksualna, Osoba z SM, Para homoseksualna, Policjant, Protestantka, Rodzic Dziecka z autyzmem, Romka, Rosjanka, Syryjczyk, Rodzic dziecka z in vitro, Trzeźwy Alkoholik, Uchodźczyni, Ukrainiec, W-skers, Weganka, Żydówka, Żyd.

Od 10 czerwca od godz. 12:00 do 11 czerwca do godz. 20:00
Mediateka pl. Teatralny 5, 50-051 Wrocław

 

Projekt jest realizowany przez Stowarzyszenie Diversja w partnerstwie z Mediateka. Jest współfinansowany ze środków Gminy Wrocław. Odbywa się w ramach projektu “Rozwój Żywych Bibliotek na Dolnym Śląsku” ze środków Samorządu Województwa Dolnośląskiego.