Darmowa prenumerata dla firm, bibliotek i instytucji kultury

Fundacja Żydowska „Chidusz” z radością zaprasza firmy i instytucje kultury do projektu bezpłatnej prenumeraty magazynu żydowskiego „Chidusz”. 

Mając świadomość ograniczeń finansowych i trudnych wyborów, jakich muszą dokonywać Państwo zaopatrując swoje instytucje w nowości wydawnicze, proponujemy bezpłatną roczną prenumeratę naszego magazynu, z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata.

Sponsorem projektu bezpłatnej prenumeraty jest firma PITax.pl Łatwe Podatki.

Umieszczenie na stronie instytucji w stałym miejscu bezpośredniego odnośnika do strony PITax.pl jest jedynym wymaganym krokiem do tego, aby otrzymać darmową prenumeratę „Chiduszu”. Odnośnik musi pozostać na stronie przez cały okres bezpłatnej prenumeraty pisma. Link może mieć formę tekstową bądź graficzną, można umieścić go na stronie głównej bądź podstronie (np. w dziale darczyńcy/sponsorzy).

Oferta bezpłatnej prenumeraty nie ma w sobie żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych zobowiązań, które będzie trzeba podjąć. Nigdy też nie przemieni się w płatną prenumeratę, chyba że prenumeratorzy wyrażą taką chęć. Przekonało się o tym już wiele instytucji kultury biorących udział w programie w poprzednich latach.

Zainteresowanych prosimy o maila na adres: office @ chidusz . com 

Poniżej prezentujemy (niekompletną) mapę instytucji biorących udział w programie.