Darmowa prenumerata dla firm, bibliotek i instytucji kultury

Fundacja Żydowska zaprasza firmy i instytucje kultury do IV EDYCJI projektu bezpłatnej prenumeraty magazynu żydowskiego „Chidusz”. NABÓR TRWA DO 15 LUTEGO 2019 roku.  

Mając świadomość ograniczeń finansowych i trudnych wyborów, jakich muszą dokonywać Państwo zaopatrując swoje instytucje w nowości wydawnicze, proponujemy bezpłatną roczną prenumeratę naszego magazynu, z możliwością automatycznego przedłużenia na kolejne lata.

Sponsorem projektu bezpłatnej prenumeraty jest firma PITax.pl Łatwe Podatki.

Co zrobić, aby otrzymać darmową prenumeratę?

Umieszczenie na stronie swojej instytucji w stałym miejscu bezpośredniego odnośnika do strony PITax.pl jest jedynym wymaganym krokiem do tego, aby otrzymać darmową prenumeratę „Chiduszu”. Odnośnik musi pozostać na stronie przez cały okres bezpłatnej prenumeraty pisma. Link może mieć formę tekstową bądź graficzną, można umieścić go na stronie głównej bądź podstronie (np. w dziale darczyńcy/sponsorzy/linki). Może być on więc np. w takiej formie jak na stronie Muzeum POLIN, w formie graficznej jak np. na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jastrzębiu Zdroju, bądź w jakiejkolwiek innej, odpowiedniej dla danej witryny. To zależy tylko i wyłącznie od osób zarządzających stroną.

Oferta bezpłatnej prenumeraty nie ma w sobie żadnych ukrytych kosztów ani dodatkowych zobowiązań, które będzie trzeba podjąć. Nigdy też nie przemieni się w płatną prenumeratę, chyba że prenumeratorzy wyrażą taką chęć. Przekonało się o tym już wiele instytucji kultury biorących udział w programie w poprzednich latach.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod adresem: redakcja@chidusz.com 

Poniżej prezentujemy (niekompletną) mapę instytucji biorących udział w programie. Serdecznie zapraszamy do programu!