Prenumerata

Roczna prenumerata kosztuje 99 zł i obejmuje dziesięć numerów w języku polskim oraz numer w języku angielskim. Prenumerata z wysyłką zagraniczną kosztuje 50 euro (Do Unii Europejskiej i Izraela) oraz 80 dolarów (poza UE).

Aby zamówić prenumeratę, prosimy o wysłanie wiadomości na adres office @ chidusz.com – w odpowiedzi prześlemy informację na temat płatności. W mailu prosimy zawrzeć adres wysyłki oraz informację, od którego numeru ma rozpocząć się prenumerata.


Bieżące oraz angielskie wydanie „Chiduszu” można kupić w CIŻ CAFE przy ulicy Włodkowica 9 we Wrocławiu, w Żydowskim Instytucie Historycznym oraz w MHŻP POLIN w Warszawie w cenie 9 zł (polskie) i 30 zł (angielskie).

Pojedyncze numery można również zamówić mailowo pod adresem office @ chidusz.com w cenie 15 zł (w języku polskim), oraz 30 zł (w języku angielskim). Z wysyłką do Unii Europejskiej: 20 zł (wydanie polskie) 40 zł (wydanie angielskie). Poza UE: 30 zł (wydanie polskie) i 50 zł (angielskie).

„Chidusz” jest również dostępny w sieci salonów EMPIK na terenie całego kraju oraz sieci bibliotek i instytucji kultury.

Numery archiwalne

W sprawie zamówień prosimy o kontakt na adres: office @ chidusz . com (cena jednostkowych egzemplarzy zależy od stanu magazynowego).

Z lat 2013-2015 nie są dostępne żadne numery archiwalne.

Z lat 2016-2017 dostępne są wybrane numery archiwalne (prosimy o zapytania e-mailowo). W Centrum Informacji Żydowskiej na pierwszym piętrze synagogi Pod Białym Bocianem we Wrocławiu wybrane numery można kupić w bardzo niskich cenach (2-9 zł).

W zależności od wielkości zamówienia zmienia się cena kosztów przesyłki pocztowej.

Życzymy przyjemnej lektury!